יעל פרי – אחות מוסמכת, מטפלת בנטורופתיה ורפואה פונקציונלית | צילום: נויה שילוני – חביב

"רואה את האדם לפני המחלה"

מטפלת בקליניקות פרטיות בצור הדסה ובירושלים ומבצעת גם ביקורי בית

היי, שמי יעל פרי, אחות מוסמכת עם ניסיון של 28 שנים ומטפלת במגוון גישות אלטרנטיביות והוליסטיות, בהן רפואה פונקציונלית ונטורופתיה.

אני מאמינה שכדי לטפל באדם, חשוב לבחון את אורח חייו, ההרגלים שלו, התזונה והמדדים הגופניים, תוך הסתכלות רחבה ככל שניתן, על מנת להוביל לשיפור במצבו הבריאותי ובאיכות החיים.

במשך כל חיי ידעתי שאני רוצה לטפל באנשים – עוד מנעוריי כמתנדבת במד"א, דרך עבודה רבת שנים כאחות וכמפקחת על אחיות ועד לטיפול באנשים בעזרת הרפואה האלטרנטיבית , כמטפלת עצמאית.

במסגרת עבודתי כאחות הבנתי שהצוותים הרפואיים עסוקים יותר מדי בטיפול בסימפטומים ופחות בהסתכלות על הבנת התהליכים שמסתתרים מתחת לפני השטח וחיפוש אחר הסיבה לבעיה שעשויים לתרום לטיפול מדויק ויעיל יותר.  לכן, במקביל לעבודתי הקפדתי ללמוד, להרחיב אופקים ולרכוש כלים מקצועיים מתחומים שונים ברפואה האלטרנטיבית וההוליסטית, על מנת לטפל בצורה מדויקת יותר באנשים ולתרום לשיפור חייהם.

הטיפולים שלי

אני מטפלת במגוון רחב של שיטות ובמרכזן הרפואה הפונקציונלית, גישה שדוגלת בחיפוש מדעי אחר גורמים פיזיולוגיים שמסתתרים מתחת לפני השטח וגורמים לכאבים, למחלות ולקשיים גופניים ונפשיים. במסגרת הגישה הזאת אנחנו מבצעים בדיקות קליניות שונות, עורכים תשאול מקיף ומעמיק ועושים בדיקות גופניות על מנת להבין בצורה טובה יותר איך הגוף מתפקד – ואיך לשפר את המצב.

כדי להעצים את הטיפול, אני עושה שימוש בכלים  טיפוליים מעולם הנטורופתיה, כמו תזונה פרחי באך, צמחי מרפא, עיסוי בשמנים אתריים, דיקור באוזן ועוד. סל הטיפולים מותאם באופן אישי למטופל בהתאם לצרכים הייחודיים שלו.

במי אני מטפלת?

אני מזמינה אתכם להגיע אליי אם אתם רוצים לבצע שינוי באורח החיים שלכם – להרגיש בריאים וחיוניים יותר וכן להיפטר מכאבים, מגבלות וקשיים פיזיולוגיים שמלווים אתכם ביום יום.

הטיפולים שלי מתאימים לכל מי שרוצה לבצע שינוי קטן או גדול בבריאות שלו, למי שסובל מכאבים, סוחב על עצמו מתחים, סובל מעייפות כרונית או מתמודד עם קשיים משמעותיים שמפריעים לו ופוגעים באיכות חייו.

אני בהחלט יכולה לסייע גם למי שרוצים להיגמל מהרגלים שמזיקים להם, לרבות עישון, התמכרויות, הרגלי אכילה בעייתיים ועוד.

הטיפול עשוי להועיל גם כטיפול תומך למחלות מורכבות ולסייע בהתמודדות עם בעיות שלא נמצא להן פיתרון רפואי. הוא מתאים ביותר למי שסובלים מבעיות נשימה, מחלות בדרכי העיכול, בעיות פוריות, קשיים אורתופדיים, שינויים הורמונליים ועוד.

הכשרות וקורסים

הכשרת מטפלים ברפואה פונקציונלית – 2019 "המסע אל רפואת העתיד",

הכשרה לטיפול נטורופתי בחולי סרטן – 2018

הכשרה לטיפול בתזונה על פי סוג הדם –מועדון המטפלים הישראלי – 2017

הכשרת מטפלים בהומאופתיה מודרנית –ד"ר סמואלוב–2014

MEDICAL COACHING, שלב ב': שימוש קליני במיומנויות אימון בריאות לאחיות – חברת MEDICOACH– 2012

רפלקסולוגית בכירה מוסמכת – מכללת רידמן–2012

MEDICAL COACHING, שלב א': שימוש קליני במיומנויות אימון לבריאות – חברת MEDICOACH– 2010

דמיון מודרך– מכללת רידמן– 2010

נטורופתית מוסמכת – מכללת רידמן– 2008

רייקי 1 ו-2 –ארוויק בגרמיאן (מאסטר רייקי ומומחית בינלאומית)– 2008

עיסוי אינטגרטיבי – מכללת רידמן– 2004

ג'ין שין–אקופרסורה–2004

תואר ראשון בסיעוד (אחות מוסמכת)– האוניברסיטה העברית בירושלים– 1991

מוזמנים ליצור איתי קשר

yaelppp@gmail.com
ירושלים, צור הדסה וביקורי בית