רעות שלומי רסלר – מטפלת ומנחה בפסיכודרמה נשית, מייסדת רשת מעגלי הנשים "גדולה – מעגלי הגשמה", מעבירה סדנאות, מקבלת מטופלות בדרום ובשפלה וכן מבצעת טיפולים בטלפון ובאופן וירטואלי דרך אפליקציית "זום" במחשב | צילום: סיגל עמנואל

היי, שמי רעות שלומי-רסלר, בת 42, נשואה ואמא ל-3 בנות, מייסדת ומנהלת קהילת "גדולה" להתפתחות והגשמה של נשים.

בנוסף, אני מטפלת ומנחה בפסיכודרמה. במסגרת הזאת אני מטפלת באופן פרטי ומעבירה סדנאות לקבוצות ולארגונים. כמו כן, אני מפיקה אירועים ייחודיים לנשים בנושאי התפתחות ומודעות.

אחת האהבות הגדולות שלי היא תהליכי טיפול קבוצתיים שבאופן אישי עזרו לי לעשות שינוי גדול בחיי. אני מתחברת מאוד לכלים מהפסיכודרמה שמאפשרים שינוי עוצמתי בחייהם של כל איש ואישה המעוניינים בכך.

בעבודתי אני מפנה קשב רב למטופלים ודוגלת בעבודה אינטואיטיבית שכוללת המון רכות וחמלה.

הטיפולים שאני מציעה:

אני מציעה טיפולי פסיכודרמה קבוצתית ואישית. כמו כן אני מפעילה מעגלי נשים המעודדים עצמאות וכן תהליכי עומק משמעותיים, קצרי טווח וארוכי טווח. אני מציעה גם מגוון סדנאות מגבשות המאפשרות העצמה והגברה של המודעות. לצד כל אלו אני מעבירה גם הרצאה בנושא "בריאה נשית".

במי אני מטפלת?

אני מטפלת בעיקר בנשות מקצוע מתחום הטיפול או האימון האישי, שרוצות לעבור פריצת דרך מהבחינה האישית, המקצועית והעסקית. בנוסף אני מסייעת לנשים שרוצות להרגיש טוב יותר ומוכנות להשקיע בהתפתחות שלהן, להתחבר לגוף ולנפש וכן לקבל הכלה, הכוונה וכלים להתמודדות מטיבה עם חייהן בכל התחומים – זוגיות, קריירה, בריאות, אימהות ועוד.

בין היתר אני גם עובדת עם קבוצות ומעגלי טיפול וכן מכשירה מטפלות להיות מנחות מעגלים וסדנאות.

מתי לפנות אליי?

אני מזמינה אותך לפנות אליי בכל מקרה שבו את מרגישה שאת לא שמחה כמו שהיית רוצה, או בכל פעם שאת רוצה להשיג שינוי משמעותי בהיבט אחד או יותר בחייך. אני מבטיחה לספק לך תמיכה, הכלה והכוונה לכל אורך התהליך.

ההכשרה שלי:

מטפלת מוסמכת בהבעה ויצירה.

פסיכודרמה היא שיטת טיפול הכוללת חמישה כלים משמעותיים:

הבמה; המנחה; הקהל; הפרוטגוניסט (האדם שבמרכז תשומת הלב ורוצה לפתור או לשנות משהו); האגו המסייע – אדם שנבחר בקבוצה לשחק תפקיד מסוים עבור הפרוטגוניסט.

בפסיכודרמה אנחנו ממעטים לדבר על מה שמעסיק או מטריד אותנו. במקום זאת אנו ממחישים את הדברים. כך יש אפשרות לקבל ולחוות דרכים חדשות לחשיבה, אמונה, הגשמה ועוד. פסיכודרמה מאפשרת לחוות שינויים משמעותיים במפגשים והשינויים האלו מהדהדים הלאה להמשך החיים.

אני מאמינה שכל איש ואישה יכולים לנווט את חייהם למקום שאליו הם מעוניינים להגיע ולהשפיע כך גם על הסביבה שלהם לטובה. אני מאמינה שבשביל לעשות את זה, כולנו צריכים להיות חלק מקהילה, להרגיש תחושת שייכות חזקה ולהאמין שאנחנו אוהבים ואהובים, בעלי ערך לעצמנו ולאחרים.

 מה אומרים עלי?

על ההרצאה "בריאה נשית":

רעות יקרה, אני עוקבת אחריך כבר כמה שנים בפייסבוק, רואה איך את מתפתחת וגדלה אבל רק לאחרונה נחשפתי לחלק אחר במסע ההתפתחות שלך, שגרם לי להציע לך לספר את הסיפור שלך לבני נוער שבטיפולי (מאתגרים ביותר). סיפרתי לך קצת עליהם, על המסגרת בה הם מתחנכים/ות (ובה אני פוגשת אותם/ן) ועל הדברים שמעכבים אותם כי היה לך חשוב להגיע ממוקדת וברורה ואכן היית כזו, אבל מעל לכל היתה זו הכנות והפתיחות ששבתה את לב כולנו. סיפרת את סיפורך כדי להעניק אותו לכל מי שיכול להיתרם ממנו והנערים והנערות הרגישו זאת. הם הקשיבו, שאלו שאלות ואחת הנערות אפילו הפליגה איתך קצת לעתיד שלה. היה נוגע ואמיתי. תודה:)

שרית שריקי

עו"ס בבית ספר מפתן יבנה

 על ההרצאה "על לידות ולהיות":

"היה מדהים!!!!

קודם כל ההרצאה עצמה, הדרך בה את מתארת את הדברים, היכולת לזהות את הלמידות שלך שם, להשאיר אותנו (למרות עייפות מטורפת) עירניות ובולעות כל מילה שלך. ואפילו מזילות דימעה (אני. אל תספרו…). וכמובן ההשראה הענקית שאת יוצרת.

השרינג אח"כ- חויה חדשה מבחינתי (ובאמת שכבר היתי בכל כך הרבה פורמטים ותהליכים כאלו!)

לא האמנתי שארצה להזכר בלידה של גיא, לא חשבתי שאראה בה העצמה או משהו שיקח אותי עוד צעד בהתפתחות שלי כרגע. אבל זה קרה!! בהתחלה כל מה שעבר לי בראש זה הלידה של גיסתי והשנה הראשונה איתו. לאט לאט בהנחיתך הצלחתי להתחבר ללידה ההיא ולראות איך מה שהבאתי שם משרת וישרת אותי בחיי בכל תחום!!

כמה עוצמתי זה היה!!"

אתי קרדוד, מושב גאליה

 על ההרצאה: "להדליק את החושך: על התמודדות חיובית עם פחדים ודאגות"

"סיפור החיים שלך הפתיע אותי שהוא גם רגיל וגם יש בו התמודדות חשובה ומעניינת.

וזה גרם לי לחשוב על זה שלפעמים יותר קל לקבל השראה מסיפורי חיים דרמטיים ולא רגילים ואז הנטייה להגיד ואוו,

אבל בפועל הרבה פעמים ההשראה לא מחלחלת ליומיום. כי הסיפור חיים שלי יותר רגיל אז זה פחות נוגע ונשאר מחוץ לנו.

וזה גרם לי לחפש את ההשראה של חיים רגילים, זו שנגישה יותר ליומיום ויותר דומה לי.

לגבי הכלי אהבתי שהשתמשת בראשי תיבות, זה הופך אותו ליותר נגיש לי לשימוש.

הכי לקחתי זה את נושא הבקשה. כמה לבקש, איך, לבקש מהחיים, מאנשים, מעצמי.

הנשים האחרות לקחו את נושא הנשימה, לזכור לנשום ברגעים הקטנים, בתוך החיים ולא שצריך לפרוש מהם למדיטציה כדי לנשום.

ואת זה שצריך כל הזמן לחזק את זה שהכל בסדר.

גם אמרו על הלגיטימיות של שניה לעצור.

תודה יקרה שבאת, היה מעניין."

ענבל פרג, רכזת "אם לאם"

 על סדנת "להיות גדולה" לליווי שיווקי ועסקי בשילוב פסיכודרמה:

"רעות הדהימה אותי בכושר המיקוד שלה במדוייקות שלה וביכולת שלה לתת לכל אחת מאיתנו בנפרד בדיוק את מה שהיא צריכה.

אני אלופה בלהתפזר. יש לי להקים אתר שזו נראית לי אחת המשימות הכי קשות מבחינתי. לא יודעת איפה להתחיל. מבחינת התכנים- רעות ידעה למקד אותי, ידעה לקטוע אותי איפה שצריך וידעה להפריד בין סוגי תכנים שונים ובין עיקר לתפל.

יצאתי עם התחלה של משהו ועכשיו עם הכלים שרעות נתנה לי אני גם יודעת איך להמשיך מכאן. ויותר מזה בוער בי החשק להמשיך".

עינב שיפה, רפלקסולוגית

מוזמנים ליצור איתי קשר

rayshlomi@gmail.com
אזור הדרום/שפלה