עינת בליץ – בעלת תואר ד״ר בביולוגיה ו-NLP מאסטר – רחובות

שמי עינת בליץ, נשואה פלוס 2,  ד״ר לביולוגיה ומטפלת NLP.

במשך שנים רבות עסקתי בתחום המחקר הביולוגי, מקצוע שסיפק מענה לאהבה שלי לטבע ולצורך ללמוד ולהבין מה מניע בו תהליכים. אולם, בשלב כלשהו הרגשתי שמשהו חסר, חלקים נוספים בתוכי ביקשו לקבל ביטוי – החלקים שתוהים על נפש האדם, על הכוחות שמפעילים אותנו ועל אלו העומדים בדרכנו. הרהרתי בשאלות כמו – מדוע אנשים מסוימים רגשיים יותר בשעה שאחרים שקולים והגיוניים יותר? מדוע חלקינו אופטימיים ואחרים פסימיים יותר?

שאלות אלה ועוד רבות אחרות הובילו אותי לתהות האם ישנה דרך לחזק תחומים בהם אנו חלשים יותר  – כלומר לעזור לאדם שנוטה לראות את השלילי לחשוב יותר מחשבות חיוביות, או לסייע לאדם רגיש להשתמש בהיגיון שלו יותר. בנוסף, סקרן אותי לגלות כיצד משפיעה הנפש על הגוף ולהפך – ורציתי להעמיק גם בקשר בין מחלות לבין מצב נפשי.

במהלך חיפושיי אחר תשובות לשאלות הרבות שעלו בי נולד רצון חזק לעבוד עם אנשים במטרה לשפר את חייהם ולהבין מה הם באמת רוצים לעשות או להיות. באותו הזמן התוודעתי לשיטת ה- NLP, שיטה עצמתית שעובדת עם התת-מודע להשגת שינויים מחשבתיים, רגשיים והתנהגותיים.

במי אני מטפלת?

אני מסייעת לאנשים שרוצים להשיג מטרה ומרגישים שמשהו בדרך מעכב אותם ולמי שחווים קושי או חוסר כלשהו בתחום מסוים בחייהם ורוצים לרכוש כלים לשינוי.

מתי כדאי לפנות אלי?

אם אתם רוצים לעשות שינוי אמיתי ומתמשך בכל תחום, אך משהו מונע מכם להתקדם –  NLP מסייע בשחרור החסמים שמונעים את השגתו. הטיפול יכול לעזור במגוון רחב של היבטים בחיים – החל מדימוי עצמי והגשמה עצמית, דרך זוגיות, חיי המשפחה וכלה בבריאות הגוף . הטיפול יכול לעזור גם כאשר אתם מרגישים מוצפים ברגשות קשים כמו בלבול, חרדה, דאגה, עצב או כעס. בנוסף, הוא מסייע להשתחרר ממחשבות שליליות שמונעות מכם להביא לשינוי בחייכם.

הטיפולים שלי:

הטיפולים שאני מציעה כוללים NLP ודמיון מודרך. בואו נכיר קצת יותר לעומק את שיטות הטיפול האלו:

NLP – זו שיטה שעובדת על התת-מודע, משפיעה עליו ומחוללת שינויים בחיינו תוך שימוש במגוון טכניקות. עבודה עם התת-מודע עוזרת להשיג תוצאות משמעותיות תוך זמן קצר והשינוי נשמר לאורך זמן. השינוי בא לידי ביטוי במחשבות, ברגשות ובהתנהגויות שלנו.

דמיון מודרך – כלי עצמתי המשלים את טיפולי  ה-NLP. כל אחד מאיתנו משתמש בדמיון ספונטית כמה פעמים במהלך היום ולכן זהו כלי שזמין לכולם וקל מאוד לשימוש. נשתמש בדמיון מודרך כדי להשפיע על מצבים נפשיים ופיזיולוגיים ולהביא לשינוי במחשבות הלא מודעות שלנו כדי ליצור את המציאו,ת הרצויה עבורנו. התהליך נעים, מרגיע ומלווה במוסיקה להרפיה.

"הכול עניין של נקודת מבט…"

אני מאמינה שכל דבר שקורה לנו מתחיל מבפנים ושראיית העולם והמחשבות הן שיוצרות את המציאות הסובייקטיבית שלנו – לטוב ולרע. יש בזה משהו קצת מאיים – מאחר וזה גורם לנו להבין שהאחריות כולה שלנו, אך יש בזה גם משהו מאוד מנחם – ההבנה שהכול בר שינוי וכל מה שנרצה להשיג אפשרי אם רק נדע להשפיע על דרכי החשיבה וההתנהלות שלנו.

אני מאמינה שמכל סיטואציה בחיים, גם הקשה ביותר, ניתן לצמוח, הכול עניין של נקודת מבט. אני מאמינה שלכל רגש, גם לפחות נעימים שבהם, יש מקום, ערך ומטרה חיוביים.

מוזמנים ליצור איתי קשר