יעל גורן – "עוצמת הרכות" – טיפולים בנשים באזור המרכז

יעל גורן – "עוצמת הרכות" – טיפולים בנשים באזור המרכז | צילום: אסנת בן דוב

שמי יעל גורן ואני מסייעת לנשים בשלב של אמצע החיים להשיג בריאות רגשית  טובה יותר וכן לשפר את בריאות הגוף. זאת באמצעות שיטת טיפול ייחודית בשם "עוצמת הרכות" – המשלבת כלים מעולם הפסיכותרפיה, טכניקת מגע  ייחודית  ועוד.

הטיפולים שאני מציעה מתאימים לנשים בין הגילים 35 עד 70, אשר סובלות  מבעיות רפואיות  כמו לחץ דם גבוה, בעיות שינה, מיגרנות, אלרגיות, כאבים  כרוניים ובמיוחד מצבים רגשיים מתמשכים.

מתי כדאי לפנות אלי?

אם את מרגישה שאת רוצה שינוי בחיים ומאמינה שאת יכולה לעשות יותר כדי לשפר את בריאות הגוף והנפש שלך, אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון והחיוני כדי לקחת אחריות על החיים שלך ולחתור לשיפור התחושה הפנימית שלך בטווח הקצר והארוך.

הטיפולים שאני מציעה:

"עוצמת הרכות" – טיפולים המשלבים שיחות ומגע. בשיחה נברר את שורש הבעיות שפוגעות באיכות החיים ונגבש טכניקות פשוטות ויעילות להתמודדות איתן. בהמשך, בטיפולי המגע נשחרר תקיעויות בשרירים וברקמות הגוף כדי לתרום עוד יותר לתהליך הריפוי וההתחדשות.

במסגרת הטיפול נשתמש בטכניקות שונות כמו גשטאלט (גישה פסיכולוגית הוליסטית), בחינה וניתוח של חלומות, פסיכותרפיה ועוד. הטיפול מתבצע בצורה פשוטה, ממוקדת ומוכוונת מטרה. טכניקת המגע פותחה בהתבססות על אוסטיאופתיה – שיטת ריפוי הוליסטית שפותחה בארצות הברית וקרניותרפיה, טיפול במגע שנועד לחזק את כוח הריפוי הטבעי של הגוף.

טיפולי הילינג – מסייעים להעצים את הטיפול ולשפר את תוצאותיו במקרים של בעיות אקוטיות הדורשות התערבות מעמיקה יותר.

השכלה שרכשתי:

לימודי "עוצמת הרכות" – ההכשרה כוללת שנה של ליווי אישי ושנתיים נוספות ללמידת רזי הטיפול באחרים.

"מי שמוכן להתחייב, בלי תנאים, ולקפוץ למים – מקבל עזרה מהיקום"

גם אני התמודדתי בעבר עם שורה ארוכה ולא נעימה של בעיות רפואיות – מאלרגיות וכאבי ראש, דרך כאבי גב ועד סחרחורות ובעיות בתפקוד של בלוטת התריס. עם הזמן ובעזרת הטיפול שעברתי בשיטת "עוצמת הרכות", הבנתי שכל הבעיות האלו מתחילות בנפש – וברגע שפותרים את הבעיה מהשורש – כך גם הקשיים הפיזיולוגיים מתחילים להיעלם.

אני מאמינה שלכל אדם יש בתוכו בדיוק את הכוחות שהוא צריך כדי לצלוח את המסע שלו בחיים. לא משנה מאיזו נקודה אנחנו מתחילים – מה שחשוב זה לשים את השיפוטיות בצד ולפעול על מנת לקדם את עצמנו בדרך הייחודית שלנו.

צרו קשר עם המטפל

אני ברשת

YouTube
LinkedIn
Instagram
קישור לאתר
קישור ל WAZE