קרן היימן – אימון נשי | מטפלת ומעצימה זוגית ונשית באזור המרכז

אני קרן היימן ואני מטפלת בנשים בצורה שמאפשרת לכל אחת לאתר את הדרך האישית שתעצים ותטפח אותה. אני עובדת בשיטת "מרחבים משותפים" – המתבססת על חכמת הקבלה ומאפשרת לראות כל אדם כשלם דרך מרחב טיפולי שבוחן את כל הצדדים באישיות. זאת במטרה להכיר את עצמנו לעומק ולאזן היבטים שונים באישיות לפי הצורך.

לכל אדם יש אתגרים שמלווים אותו כל חייו – הוא פוגש אותם בילדות עם האחים וההורים, ממשיך להתמודד איתם בבית הספר, בזוגיות, בעבודה וכמעט בכל נקודה נוספת בחייו. במרוצת השנים, האתגרים האלו לובשים צורות שונות. המטרה בטיפול היא לזהות את אתגרי הליבה האלו כדי לטפל בבעיות מהשורש ולמצוא דרכים יעילות להתמודדות נכונה יותר עם התפקיד הייחודי שהחיים זימנו לנו.

במי אני מטפלת?

הטיפול מיועד בעיקר לנשים הנמצאות בזוגיות ורוצות להעצים את הצד הנשי שבהן. הוא מיועד גם לנשים המחפשות את ה"אני האמיתי" שלהן ומאפשר להן להגיע למקום שבו הן באמת שואפות וראויות להיות.

מתי כדאי לפנות אלי?

אני ממליצה לפנות אליי כאשר את חשה מצוקה או בלבול, אם את מתקשה למצוא את עצמך או אם את מעוניינת לגלות מהי הדרך הנכונה ביותר בעבורך. הטיפול יכול לסייע לך גם אם את נמצאת במצוקה בזוגיות ולא מצליחה לראות איך ניתן לשנות ולשפר את המצב.

הטיפולים שלי:

טיפול העצמה נשית וטיפול זוגי

הטיפול נעשה במסגרת שיטת "מרחבים" המטפלת בשלושה רבדים בהתנהלות שלנו – קיום, טיפוח והעצמה. השיטה מציעה התפתחות זוגית באמצעות כלים שונים ובהתאם למצב שבו נמצאים בני הזוג או האישה.

השיטה כוללת דרך סדורה וברורה לגילוי בעיות הליבה וההרגלים שחוזרים על עצמם בנקודות רבות בחיים שלנו – והטיפול נועד לטפל באופן ממוקד בבעיות ובהרגלים האלו. הוא מבוסס בין היתר על חוקים רוחניים שמסייעים לגבש צורת חשיבה מדויקת, מבוססת ושורשית. לצד השיטה הזאת, נשתמש בכלים מעולמות טיפול שונים – בין היתר בשיטות לפיתרון קונפליקטים, למציאת עיוותים בצורות החשיבה שלנו ולהעצמה של המקומות הפגועים בנפש שלנו, שחוזרים לפגוע בנו שוב ושוב.

השכלה שרכשתי:

לימודי שיטת "מרחבים" – הרב אדם סיני: שנתיים של לימודי שיטת "מרחבים משותפים" ושנה נוספת של לימודי העצמה אישית במסגרת השיטה.

במסגרת עבודתי נפגשתי בעבר עם אישה בשנות ה-40 לחייה, שסבלה מבעיות עם בעלה והרגישה שהיא לא מרוצה מהאופן שבו חייה מתנהלים ולא מממשת את עצמה. במהלך הטיפול, זיהינו דפוס שחוזר על עצמו במשך כל חייה וכעת גם עם בן זוגה – הפחד שלה לרדוף אחר הדברים שהיא באמת רוצה.

היא אישה מאוד מדויקת, מסודרת ופרקטית – ובחרה לעצמה גבר רוחני, לא פרקטי, שבהתחלה קסם לה והיא התאהבה בתחושת השחרור שלו. עם זאת, במרוצת השנים, תכונה זו הפכה למכשול והתחילה להפריע לה מאוד. גם הוא בהתחלה אהב את הסדר שלה, שעזר לו להישאר עם הרגליים על הקרקע, אך עם השנים הוא הבין שהנטייה הזאת שלה מפריעה לו לבטא את הרוחניות והשחרור שלו.

רק כאשר השניים השכילו למנף את המתנות שיקבלו ולאמן את עצמם לקחת את הטוב אחד מהשנייה – קרה סוג של נס שאפשר להם להמשיך ולצעוד בדרך המשותפת שלהם ביחד וללא המשקעים הרגשיים שליוו אותם עד לאותה התקופה.

ב"אני האמיתי" שלך את הכי טובה שיש!

אני מאמינה שכל אישה יכולה להגיע למקום שבו היא רוצה ונועדה להיות. כדי לעשות זאת, חשוב להכיר את המתנות שהחיים העניקו לנו, להבין מדוע הן ניתנו דווקא לנו ולהשתמש בהן כדי להשתפר ולהתפתח.

אני מאמינה שלכל דבר יש סיבה בחיים, והסיבה הזאת, כאשר היא מתגלה, מעודדת אותנו להיות האנשים הטובים ביותר שנוכל להיות ומקדמת אותנו יותר לעבר גילוי האמת הפנימית שלנו. לכל אחד מאיתנו יש המון קליפות שמכסות את ה"אני האמיתי" שלו. אם נשכיל לקלף את הקליפות האלו ולראות את האור הגדול שבפנים – נוכל להיות יציבים, רגועים ומאושרים יותר.

מוזמנים ליצור איתי קשר