מיה לוי – ריברסינג בקליניקה ובבריכה בגבעתיים

שמי מיה לוי ואני מטפלת בנשימה מעגלית אשר משפיעה על התת מודע ומסייעות להשתחרר מטראומות וממחלות כרוניות. בנוסף, בעזרת תרגול הנשימות ניתן לשפר את חיינו ולמצוא את הייעוד האמיתי שלנו.

איך בדיוק זה עובד? חוויות שליליות כמו טראומות או התמודדות עם מחלות כרוניות, משפיעות על כל הגוף שלנו ברמה התאית. הנשימה מכניסה חמצן חיוני לכל תאי הגוף ובכך מסייעת להשפיע עליהם, לעודד התחדשות ולהעצים את תהליך הריפוי. בכך, תרגול הנשימות תורם את חלקו לניקוי הגוף ולשחרור ההשפעות השליליות של העבר עליו.

במי אני מטפלת?

הנשימות המעגליות מסייעות להיטיב עם אנשים הסובלים ממחלות כרוניות – לרבות קרוהן, קוליטיס, מחלות אוטואימוניות וסרטן.

בנוסף, התרגול עשוי בהחלט לתרום לכל מי שרוצים להשיג שיפור בזוגיות, להתגבר על טראומות ודברים שמעכבים אותם או לצאת למסע של גילוי עצמי והעמקת החיבור אל הנפש ואל כל מה שמתחולל בתוכה.

אם אתם מרגישים שאתם מעוניינים להשתחרר מבעיה כלשהי שמפריעה לכם, להבין אותה לעומקה ולטפל בה מן השורש, אתם מוזמנים לפנות אליי לטיפול ממוקד שיסייע להשיג את המטרה הזאת.

הטיפולים שלי:

טיפול ברברסינג – נשימות מעגליות המגיעות ישירות אל התת-מודע ומסייעות לאתר את שורש הבעיות שמפריעות לנו ולטפל בהן באופן ממוקד ויעיל.

השכלה שרכשתי:

מאסטר בריברסינג, התמחות בילדים ו d.n.a – לימודי הרברסינג של חנן וטלי זהר.

החוויה האישית שלי:

בעברי חליתי בקוליטיס – דלקת במעי הגס, מחלה כרונית שאין לה תרופה. לאחר טיפול מעמיק ונגיעה בשורש הבעיה הצלחתי להבריא את עצמי ולשפר את איכות החיים שלי.

אני מאמינה שחשוב לנו להבין שהגוף שלנו חכם ויודע לרפא את עצמו. גם אם לוקח לו זמן, צריך לאפשר לו את הזמן ולנו – את הסבלנות.

מוזמנים ליצור איתי קשר