מאירה פפר – מורה להוראה מתקנת בתל אביב

שמי מאירה פפר, אימא לארבעה ילדים מקסימים ונשואה מזה 25 שנים. שני ילדיי הבוגרים הם לקויי למידה ומאותגרי קשב וריכוז. במרוצת השנים, טיפלתי בהם ליוויתי אותם, מה שהוביל אותי לרצות לעזור לעוד ילדים במצבם. לכן החלטתי ללמוד הוראה מתקנת ואימון אישי במכללת אשקלון כדי לגבש כלים מעשיים שיאפשרו לי לשפר את חייהם של ילדים נוספים.

אני מאמינה שאין ילד שאינו מסוגל ללמוד ולהגיע להישגים מצוינים. כדי לסייע לילדים שאני מלווה, אני מתמקדת בהקניית מוטיבציה ללמידה ומציאת הנתיב הייחודי והמדויק לכל ילד – על פי הצרכים, היכולות והחזקות שלו. בעזרת חוויה ומשחק, אני מלמדת ילדים ללמוד בדרך שונה ממה שהורגלו עד כה. בעזרת מיקוד המוטיבציה אני מסייעת לילדים להאמין יותר בעצמם וביכולת שלהם ללמוד.

כל ילד נולד עם סקרנות וחדוות למידה טבעית. לכן, אם נהפוך את הלימודים לחווייתיים יותר באמצעות משחק וגירוי הסקרנות – נוכל להביא את הילדים לאמונה פנימית שהם יכולים – ונהפוך את תהליך הלמידה לכזה שידחוף אותם להצלחה.

למי אני עוזרת?

אני מכינה את ילדי הגן לכיתה א' ומשלבת בנוסף לפדגוגיה הרגילה גם ממד רגשי לתהליך הזה. במסגרת התהליך, אני שמה דגש על הרגשות והתחושות שעולות מהמעבר הכל כך משמעותי הזה מהגן לבית הספר.

בנוסף, אני מלמדת ילדים בגילאי בית הספר קריאה, כתיבה, חשבון והבנת הנקרא וכן מסייעת להקנות את השפה העברית לילדים שאינם דוברים את השפה. כל אלו נעשים בצורה ייחודית, שונה ומותאמת לצרכים הייחודיים של כל ילד וילדה.

אני ממליצה לפנות אליי כאשר אתם ההורים חשים שילדיכם סובל מקשיים כלשהם בלמידה, בריכוז או בהסתגלות למסגרות החינוכיות.

אני יכולה לסייע גם במקרים שבהם הילד לא רוצה או מתקשה לתרגל קריאה או חשבון בבית ובכל מקרה שבו אתם חשים תסכול, עייפות וחוסר אונים בעקבות ההתמודדות מול הילד בכל הקשור ללימודים. השיטה שלי יעילה בסיוע גם במקרים שבהם הילד מביע התנגדות ללימודים, מסרב ללכת לבית הספר או מתקשה להבין את החומר הנלמד ולהתחבר לצוות החינוכי במקום.

העבודה שלי:

לימוד קריאה, כתיבה, חשבון והבנת הנקרא – תוך משחק וחווית למידה חיובית, מעצימה ומהנה.

טיפול נוירקוגניטיבי (דרך השמונה) – טיפול שמטרתו לפתח יכולות קשב, למידה וריכוז בעזרת תנועה.

ההשכלה שלי:

קורס הוראה מתקנת ואימון ילדים – מכללת אשקלון.

"דרך השמונה" – תוכנית טיפול נוירקוגניטיבית לפיתוח כישורי למידה תוך כדי תנועה.

 ה"אני מאמין" שלי הוא שכל ילד יכול ללמוד

מוזמנים ליצור איתי קשר