ישראל עובדיה – מתקשר, הילר, מלווה תהליכים אישיים, מגשר ומטפל זוגי, מעביר סדנאות התפתחות וסדנאות גיבוש לארגונים ומקומות עבודה, עובד בקליניקה בפרדס חנה ומעניק ייעוצים וטיפולים גם דרך הטלפון והסקייפ, מטפל בתטא הילניג, קורא בקלפי טארוט, בכפות ידיים וכפות רגליים לייעוץ מעמיק

היי, שמי ישראל עובדיה ואני נעזר בקשת רחבה ומגוונת של כלים לטיפול רוחני לריפוי הגוף והנפש.

בשנת 1996, התחלתי לטפל באנשים באוסטרליה ברייקי, שיטת טיפול שהדהימה אותי ביכולת "לשלוח" אנרגיה למרחקים אדירים ולהשפיע על הבריאות של אנשים אפילו ללא מגע או מאמץ. הקליניקה הראשונה שלי במדינה המרוחקת הייתה בסך הכול אוהל צנוע. בהמשך עברתי לקרוואן ולאחר כמה חודשים, כשהטיפולים הדהדו והלקוחות הרגישו את ההשפעה והערך שלהם – כבר עברתי לקליניקה של ממש, בבריסביין, בירת מחוז קווינזלנד.

כשחזרתי לישראל, רציתי להמשיך את הקסם שנחשפתי אליו, לטפל ולעזור לאנשים גם במולדת שלי. כאן פגשתי הילר בשם ג'ף גולדשטיין שלימד אותי את רזי הטיפול בשיטה בשם "אטונמנט" (Attunement) –טיפול אנרגטי לכיוונון ולטיהור הגוף והנפש.

על אף שהיעילות של הטיפולים בשיטה הזאת הצליחה להדהים אפילו אותי והתגובות היו נפלאות, בכל זאת הבנתי שאני רוצה להעמיק גם בעבודה גופנית. כך מצאתי את עצמי לומד את שיטת גרינברג – אבחון וטיפול פיזיולוגי על בסיס הקשר בין גוף ונפש. הטיפול הזה נשען על אבחון עמוק וממוקד שמגלה מה הפוטנציאל שנולדנו איתו – וממה מושפע המצב שבו אנחנו נמצאים כיום. השיטה דוגלת בבחינת הגוף והנפש כמכלול – במקום בריפוי נקודתי של תסמינים שמפריעים לנו.

במסגרת העבודה בשיטה ניהלתי קליניקות בירושלים ובהמשך גם למדתי גישור, נושא שמאז ומתמיד התחברתי אליו מאוד ברמה הערכית. ההעמקה בגישור הובילה אותי גם ללמוד טיפול זוגי, יכולת שהיא זכות מדהימה עבורי. לאחר מכן גם למדתי קריאה בקלפי טארוט אצל ינון בן דוד – שיטה נוספת שבה אני עוסק והיא תומכת בתהליכי הליווי ועומדת בפני עצמה.

בהמשך למדתי את שיטת איפ"ק (IPEC) אשר מסייעת להירפא מאלרגיות, מהפרעות רגשיות והתנהגויות הרסניות. כלי האבחון המרכזי בשיטה הזאת הוא קינסיולוגיה – שחושפת מה מדוייק לטובתו של המטופל מתוך תקשורת עם מערכת העצבים והתת מודע שלו. במהלך הלמידה והטיפול בשיטות אלו הייתי עד לריפוי של הפרעות שכל ניסיון ריפוי אחר שלהן כשל, לרבות: מחלות עור, כאבים מתמשכים בברכיים, קשיים ביצירת זוגיות ועוד.

במקביל לטיפול גם השלמתי לימודי תואר ראשון בהוראת אומנות ותואר שני בניהול וארגון במערכות חינוך. עבדתי עם ילדים מאושפזים וילדים עם רקע פסיכיאטרי. הטיפול בהם נעשה בין היתר באמצעות קסמים, צילום ואומנות.

כל הכלים שצברתי לאורך הדרך והידע שנגע במגוון רחב של עולמות טיפול סייע לי גם לגבש בעצמי שיטת טיפול חדשה – אינטגרציית שלושת הגופים. בשיטה הזאת למעשה עוברים מהגוף הפיזי לגוף הרגשי ולגוף הזיכרון כדי לאפשר ריפוי ושחרור חסמים ותקיעויות. במהלך הטיפול בשיטה הזאת אנחנו מתחברים לילד הפנימי שבנו. להעמקת הריפוי וההגשמה אני נעזר בכלי נוסף שפיתחתי גישור פנימי שמאפשר להקשיב ולתת מקום למגוון הקולות בתוכנו כדי להבין שכולם, גם אלו שאנחנו תופסים כשליליים, רוצים בטובתנו ויכולים לתרום לנו אם רק ניצור ביניהם שלום, איזון והבנה.

לסיום, אני מעביר סדנאות שונות – קצרות וארוכות, שמשלבות אומנות, תנועה ודמיון מודרך, על מנת לפתור קונפליקטים פנימיים ולהרגיש נינוחים, בריאים ופרודוקטיביים יותר.

 במי אני מטפל?

אני מטפל בנשים וגברים מכל גיל וכן מנחה סדנאות לקבוצות וימי גיבוש לארגונים למקומות עבודה.

אני מזמין אתכם לפנות אליי אם אתם מרגישים תקועים, אם אתם מתקשים לקבל החלטות, אם אתם מתמודדים עם מצב רפואי שלא השתפר בתגובה לטיפולים אחרים, או בכל מקרה שבו אתם חווים כאב טורדני ומתמשך, חרדה או פחד.

"הריפוי יבוא ככל שתרפה, ההרפיה תגיע ככל שתאמין"

לאורך הדרך הייתי עד לכמה מקרים של החלמה מוחלטת מבעיות רפואיות באמצעות הילינג אנרגטי, ובהם: פצע מסוכן בעינו של אבי שעמד לעבור ניתוח, אך בעזרת טיפול הילינג החלים לחלוטין; ריפוי מלא של אבנים בדרכי השתן תוך פגישה אחת; התגברות על הפרעות אכילה; שחרור מחרדה ומפחדים בפגישה אחת; ריפוי אסתמה שהחלה בגיל חודשיים וכן טיפול יעיל במיגרנה וכאבים בגב התחתון.

במישור הרגשי, אני שמח שזכיתי ללוות אישה שהתקשתה למצוא זוגיות – עד לחתונה. בנוסף זכיתי לסייע לאישה שהתקשתה להביא ילד לעולם – להרות ולהקים משפחה. למטופלים נוספים סייעתי בבחירת מסלול לימודים, בניהול נכון של עסק, בהסרת קשיים שונים בדרך לזוגיות מיטיבה וכן בהקלה על חרדות ובמציאת ייעוד בחיים.

מוזמנים ליצור איתי קשר