יפתח טוביה – מטפל ברפואה סינית בשילוב טכניקות מעולם המיינדפולנס – תל אביב | צילום: מאיה לוזון

היי, שמי יפתח, אני בן 29, מתגורר בתל אביב בשנים האחרונות ואני מטפל ברפואה סינית ע"י שימוש בטכניקות שונות ומגוונות בהתאם לנתונים אותם מציג המטופל. אני מגיע מתוך אהבה וחיבור מלא אל חוכמת המזרח והגישה הרואה את האדם כיישות המורכבת ממבנה גוף, רגשות ותודעה.

אני מטפל בקהל הבוגר הסובל מבעיות שכיחות כגון סטרס, חרדה, דכדוך, הפרעות שינה, עומסים רגשים המשולבים עם כאבים פיזיים שונים כגון כאבי גב, בטן, ראש ומפרקים שונים בכדי למנוע התדרדרות בשל דיסהרמוניה.

אתם מוזמנים לפנות אלי כאשר הגוף והנפש מציקים אך כשעוד ניתן להתמודד איתם אך, כמו שאתם מבינים, לא כדאי למשוך את הדברים לאורך זמן ובמיוחד כשמדובר בלחץ או הפרעות שינה שיכולים להיות להם השפעה שלילית על גופנו, כאשר מרגישים שמשהו אינו כשורה ולא יודעים להצביע בדיוק מה זה, בכל פעם שמוכנים ורוצים לקבל עצות לבריאות טובה. וגם כשהכל לכאורה בסדר אבל רוצים לשפר את המצב ולזכות בבריאות טובה יותר.

הטיפולים שלי:

אני מציע טיפולי דיקור מהרפואה הסינית המסורתית טיפול במגע – טווינא שזו המקבילה הסינית לטיפולי הפיזיותרפיה המערביים, לעיתים אני משלב גם כוסות רוח, מוקסה (שימוש בחום), שימוש בפורמולות צמחי מרפא סיניים, עצות לתזונה נכונה יותר ומותאמת אישית, טכניקות ותרגילים להרגעה ולפיתוח תשומת הלב מעולם התרגול הבודהיסטי.

דיקור – נפוץ ותופסת תאוצה בעולם – השילוב בין רוח לחומר, השפעה על מערכת העצבים והגוף דרך המחטים ומניפולציות על רקמת החיבור.

מוקסה – צמח לענה סיני שמבעירים והוא יוצר חום רב החודר ומחזק את הגוף.

צמחי מרפא סיניים – שפועלים יחדיו להשגת תוצאה מאוזנת.

תזונה – עצות לתזונה מעולם הרפואה הסינית בשילוב עם ידע עדכני.

"בריאות טובה היא כמו גן יפה שתמיד צריך לטפח ולשמר אותו"

בעבר סבלתי מהפרעות דכדוך, אנרגיה ירודה, בלבול ואי שקט ואז אימצתי כלים מעולם התזונה הסינית ותרגול מיינדפולנס שמקורו במזרח ומשתמשים בו גם בטיפול ברפואה הסינית. לאחר כחודשיים של תרגול רצוף הרגשתי הקלה גדולה וראיתי כיצד תודעתי השתנתה והפכה למקום הרבה יותר נוח ונכון לשהות בו.

ה"אני מאמין" שלי הוא שאפשר לעשות שינוי כאשר באמת רוצים בכך, האושר והבריאות שלנו הם באחריותנו בלבד, ובריאות טובה היא כמו גן חי וצומח שתמיד צריך לטפח ולשמר אותו ובעזרת עבודה ודיוק כל אחד מאתנו יכול ליצור את המציאות שאנו רוצים בה. זכותנו להרגיש  טוב עם עצמנו, להיות יציבים ונינוחים.

מוזמנים ליצור איתי קשר