גוני שילון רם – מלווה מוסמכת לצמיחה ולשינוי בירושלים ובמודיעין | צילום: משה זנדבנק

מתמחה בליווי ובתמיכה במעברים ובשינויים בחיים

היי, שמי גוני שילון רם, אימא ל-3 ילדים מופלאים ובת זוג למשה.

משנת 2002 אני עוסקת בליווי אנשים בתהליכי צמיחה ושינוי. אני מלווה אנשים בגילאים שונים ובמצבים שונים בחיים כאשר בין כולם עובר חוט מקשר אחד – כולם נמצאים בנקודות של שינוי, שיפור או מעבר – בין דבר שהסתיים למה שרק עכשיו מתחיל להתהוות.

תהליך הליווי משלב שיטות שונות שאספתי ויצרתי לאורך הדרך – מדמיון מודרך ושינוי דפוסי חשיבה באמצעות השפעה על התת מודע, דרך כלים יצירתיים לטיפוח החשיבה היצירתית ועד לגישה שפיתחתי בעצמי לסיוע בתהליכי שינוי וצמיחה.

במי אני מטפלת?

הליווי שלי ניתן לאנשים שמעוניינים לנוע לשלב הבא – אך זקוקים למעט הכוונה בדרך. חלקם נעזרים בליווי כשהם מרגישים שמשהו חסר – משמעות, כיוון או דרך; אחרים פונים אליי כי הם פשוט זקוקים למעט רוח במפרשים כדי לבצע את השינוי שייחלו לו.

כדי לסייע למי שפונים אליי, אני מציעה ליווי ממוקד בנושא או בתחום הספציפי שהם רוצים לקדם, בעזרת מגוון רחב של כלים, לרבות: NLP (טיפול בתת מודע), דמיון מודרך והילינג. במסגרת התהליך נלמד גם לבצע התמקדות – כלומר, שימוש בתבונה ובידע הקיימים בגוף כדי להעצים את חיינו; נפתח יכולת הקשבה לתהליכים שמתחוללים בתוכנו ונבין בכל פעם מהו הצעד הבא שיש לבצע כדי להתקדם לעבר המטרה המרכזית שהצבנו.

לצד שיטות הטיפול האלו, אני משתמשת גם בגישת "ללמוד לעוף", אשר מציעה כלים ייחודיים שעוזרים להשתמש ביצירתיות שחבויה בכל אחד מאיתנו כדי להתפתח ולשפר את החיים.

בנוסף, אני מפתחת בעצמי מודל חדש –מפתחות ליצירת שינוי – לשחרר את העבר, לחיות בהווה וליצור את העתיד. במסגרת המודל הזה יצרתי כלים פשוטים לחקירה, לגילוי ולמימוש עצמי.

מה אומרים עליי:

"גוני יקרה, תודה רבה על מפגש משמעותי ומקדם, הנושאים הועברו בצורה יצירתית ומעוררת מחשבה, בצורה כיפית ושובבית, כך שגם חוויתי הכל לא רק בראש אלא ברגש ובגוף.

בהחלט אשתמש בכלים שקיבלנו כדי לקדם את העסק ולהעמיק את התודעה שלי".

-יעל פרי

"תודה רבה על הסדנה הנפלאה, היה מעצים ומחבר. מסע בו יצאתי עם כלים מעשיים ותובנות על המרחב האישי והעסקי. אהבתי את התרגילים ממש, הייתה דינמיקה טובה ויש בך משהו שמאפשר פתיחות וגמישות מחשבתית ויצירתיות שופעת.

אני אישית תליתי את התרגיל עם הפתקים ליד הדלת וזה עושה לי נחת. מבחינתי השיקוף של ההתנהלות האישית מעורר תובנות. בכלל בעולם הטיפולי, הקשב לקצב הלב הוא בסיסי להנעת הגלגלים. מחכה למפגש הבא".

-יעל לבנה

 

ה"אני מאמין" שלי הוא שאנחנו יוצרים את המציאות של חיינו – לשם כך עלינו לקחת 100% אחריות על מה שאנחנו יוצרים.

כל אירוע או מצב שלא תואם את המציאות שאנחנו מבקשים ליצור – מגיש לנו הזדמנות לבחינה עצמית ולשחרור מהאמונות והרגשות שמשפיעים באופן לא מודע על המציאות שאנחנו חיים בה.

כתובת הקליניקה: הצבעוני 1/4 ירושלים

מוזמנים ליצור איתי קשר