אסתלה טיטלבאום – מרצה, יועצת משפחתית, מנחת הורים ומטפלת התנהגותית בבאר שבע

שמי אסתלה טיטלבאום. אני יועצת משפחתית, מנחת הורים, מטפלת התנהגותית (ABA) ומרצה בנושא פסיכולוגיה התפתחותית. בעברי גם ניהלתי פרויקטים במערכת החינוך, הרווחה ובריאות הנפש בישראל.

יש לי קליניקה פרטית לייעוץ משפחתי, שבה אני מעניקה מגוון רחב של שירותים לכל המשפחה. כמו כן, אני מנוסה בהנחיה ובהדרכה להורים ולזוגות וכן בהדרכה פדגוגית לצוותי הוראה. אני גם חברת האגודה הישראלית להדרכת הורים וייעוץ משפחתי ומרצה ב"בליץ": הרצאות על הבר.

אני מטפלת במשפחות ובזוגות אשר חווים קשיים בתקשורת, בעיות בדינמיקה המשותפת או חיכוכים שהם מעוניינים לפתור ולהשאיר מאחור. בנוסף, אני מסייעת להורים להתמודד עם קשיים התפתחותיים או התנהגותיים של ילדים וכן מקיימת מפגשים עם אנשי חינוך וצוותים טיפוליים כדי להעצים את הקשב ואת תשומת הלב לילדים.

אני מזמינה אתכם לפנות אליי כאשר מתרחשים שינויים אצל בני המשפחה שמשפיעים על התפקוד, לרבות קשיים התפתחותיים או התנהגותיים כמו גמילה, בעיות שינה, פחדים, קשיים במעבר לבית הספר, התהפוכות של גיל ההתבגרות ועוד.

בנוסף, אם חיי הזוגיות או החיים המשפחתיים הפכו לא מספקים או מתסכלים בעבורכם או בעבור אחת הנפשות בבית – אני בהחלט ממליצה להיעזר בטיפול כדי לשפר את מערכות היחסים האלו ואת איכות החיים.

הטיפולים שלי:

ייעוץ משפחתי פרטני – לטיפול במגוון בעיות, קשיים או הפרעות בתקשורת בתוך המשפחה.

הדרכת הורים – סדנה של חמישה מפגשים הכוללים תצפיות בבית (בדומה לתוכנית "סופר נני") ובניית תוכנית התערבות וטיפול בקשיים בתוך המשפחה.

הדרכה והנחיית משפחות בנושאים נקודתיים – טיפול קצר מועד ותחום בזמן, הכולל פגישות חד פעמיות, סדנאות קבוצתיות להורים בנושאים התפתחותיים או הרצאות לאנשי חינוך וצוותים טיפוליים.

ההשכלה שרכשתי:

תואר שני בחינוך (B.Ed) עם התמחות בהתפתחות הילד.

הכשרת מטפלים התנהגותיים (ABA).

הכשרת יועצים משפחתיים במכללת לוינסקי – מרכז מיכל דליות.

התמחות בנוירופסיכולוגיה ולקויות למידה – המכון האוניברסיטאי של  בית החולים האיטלקי בארגנטינה.

קורס התמחות בהשפעת לידה מוקדמת על גדילה והתפתחות – המכון האוניברסיטאי של  בית החולים האיטלקי בארגנטינה.

קורס התמחות בתיאוריה ובקליניקה של משפחה וזוגיות – המכון האוניברסיטאי של  בית החולים האיטלקי בארגנטינה.

"אין אדם יכול לחיות לבדו בלא זיקה לאחרים" – אריך פרום

מוזמנים ליצור איתי קשר