אילנה סירי – רפלקסולוגית בראש העין

שמי אילנה סירי ואני רפלקסולוגית בכירה שעובדת בעיקר בקליניקה ביתית אשר ממוקמת בראש העין.  אני מטפלת במגוון רחב של בעיות רפואיות, לרבות: כאבי גב, כאבי מפרקים, עקצוצים או נימולים בידיים או ברגליים, לחץ דם גבוה, בעיות נשימה, קשיים במערכת העיכול, כאבים כרוניים, לחץ נפשי, דורבן ועוד.

יכולות הריפוי ברפלקסולוגיה הן מופלאות ולא תמיד ניתנות להסבר, אך הן עובדות-זו עובדה.
השיטה קיימת מלפני שנים רבות, בתרבויות הקדומות השונות והיום היא משולבת ברפואה הקונבנציונלית כרפואה משלימה.

בכף הרגל, בשוקיים ואף בכפות הידיים- משתקפים כל אברי ומערכות הגוף שלנו. כפות רגלנו בכלל משקפות את אישיותנו, את מצב הרוח ואת בריאות הגוף- בהווה ובעבר.

בעזרת טכניקות של לחיצות ומשיכות בנקודות המתאימות, ומתוך כוונה וראייה מערכתית – פיזית ורגשית של גוף ונפש, ניתן להקל באופן מיידי על הרגשת המטופל ואף לאתר את מקור הבעיה.

אין תחושה נהדרת מזו שעולה כאשר אני מצליחה להשפיע בצורה כזאת על המטופל ולהשיג שיפור אמיתי בהרגשה שלו.

קהל המטופלים שלי כולל בעיקר אנשים מגיל 40 ומעלה, אשר מתמודדים עם מגוון רחב של כאבים נקודתיים או כרוניים, לרוב עם הבנה שנשחקו רגשית או פיזית, ומעוניינים להקל על התחושות השליליות ולהשיג שיפור ניכר באורח החיים שלהם ובאיכותם.

הטיפולים שלי:

רפלקסולוגיה –טיפול במגע בידיים וברגליים. הטיפול נועד להניע את האנרגיות בגוף בצורה שבה הגוף מסייע בעצמו להאיץ את תהליך הריפוי, ההחלמה או ההתמודדות עם כאבים ומגבלות פיזיולוגיות.  במהלך הטיפול, מאתרים את שורש הבעיה שגורמת לכאב או לאי נוחות, מטפלים בה ומחזקים את מערכות הגוף השונות כדי להשיג הקלה ולעיתים אף להעלים את הכאב לחלוטין. הטיפול לא חודרני ואינו יכול להזיק.

בנוסף, הטיפול ברפלקסולוגיה מביא לא פעם להעלאת המודעות האישית למצב הגוף ולמערכות שמפעילות אותו. השינוי התודעתי הזה מסייע לשפר את בריאות הגוף גם בטווח המיידי וגם בטווח הארוך.

"אין מבחינתי סיפוק גדול יותר מהעובדה שעזרתי ואעזור לכמה שיותר אנשים להשיג שיפור אמיתי באיכות חייהם"

מאז שאני זוכרת את עצמי, התשוקה שלי לעזור ולטפל באחרים הניעה ומילאה אותי. הנתינה, ההכלה ואהבת האדם הן חלק מהאדם שאני.  מאמינה שהלחץ והמתחים הבלתי נמנעים בחיי היום יום הם מקור הכאבים והמחלות. הרוגע לא מגיע בקלות ו"בלחיצת כפתור" . אני שמחה ומרגישה מבורכת שיש לי את היכולת להקל ולשפר איכות חיים בעזרת  מגע ידיים בלבד.  אין מבחינתי סיפוק גדול יותר מהעובדה שעזרתי ואעזור לכמה שיותר אנשים להשיג שיפור אמיתי באיכות חייהם. בתהליך הטיפול אני מייצרת מרחב בטוח, מרגיע, מרפא ונקי מכל שיפוטיות או אנרגיות שליליות. כל אלו תורמים גם הם את חלקם לשיפור ההרגשה של המטופל.

מוזמנים ליצור איתי קשר