אבי רוט – טיפול בהתמכרויות באמצעות NLP | צילום: רביב שטיין

שמי אבי רוט ואת עולם ההתמכרויות אני מכיר מכל צדדיו.

לפני כמעט 16 שנים הגעתי בעצמי לטיפול אחרי שנים של מאבק בהתמכרות שלי. הייתי חסר תקווה וכמעט מיואש מעצמי. אחרי שעברתי את התהליך והצלחתי להיפרד לתמיד מההתמכרות, הבנתי שעכשיו יש לי שליחות – לעזור לאחרים לצאת מהמקום שבו הייתי עד לא מזמן.

במהלך השנים ליוויתי מכורים רבים ובני משפחה בתהליך שלהם לחופש מהתמכרות.

לפני כמה שנים התוודעתי לשיטת הטיפול NLP והבנתי מהר מאוד שבעזרתה אוכל לשפר את הטיפול שאני מעניק לאנשים שאני מלווה ולהשיג תוצאות טובות יותר.

בשנים האחרונות אני מטפל בהתמכרויות בשיטה ייחודית שפיתחתי, שמבוססת על עקרונות מה-NLP. באמצעותה אני יכול ליצור תוך זמן קצר, שינוי משמעותי בחיי המונחים שלי ובחיי בני המשפחה שלהם.

הטיפול שלי מיועד לנשים ולגברים הסובלים מבעיות התמכרות מכל סוג – סמים אלכוהול, מין, הימורים, קניות ועוד.

את הטיפול בהתמכרות ניתן להתחיל בכל שלב – אין זמן מוקדם או מאוחר מדי להתחיל לחתור לשינוי חיובי בחיים. רוב האנשים מגיעים אליי רק בשיאו של המשבר, אך גם אם טרם הגעתם לשם אבל אתם מרגישים שהחיים שלכם מתחילים לצאת משליטה וחשים שאתם הופכים יותר ויותר תלויים בחומר מסוים או בצורת התנהגות כלשהי – אני ממליץ להתחיל כבר עכשיו את תהליך הריפוי וההחלמה.

הטיפולים שלי:

הטיפול שלי כולל מפגשים פרטניים – תהליך פרטני לזיהוי שורש הבעיה שעליו יושבת ההתמכרות ואיתור פתרונות איכותיים ותחליפים בריאים יותר להרגל השלילי שכל כך משבש את החיים.

המלצות:

לא האמנתי שאצליח, הוכחת לי שזה אפשרי

"הגעתי אלייך אחרי עשרות ניסיונות להפסיק ואחרי סדרה של טיפולים. צעד אחד לפני ייאוש. הדרך שבה קיבלת אותי עזרה לי להרגיש שאני לא לבד, שיש מישהו שמבין אותי. לא האמנתי שאצליח, הוכחתי לי שזה אפשרי, גרמת לי שוב להאמין בעצמי וביכולות שלי. אחרי שנים של התמכרות קשה לצפייה באתרי פורנו, הצלחתי להפסיק ויותר חשוב מכך, הצלחתי לשמור על זה. קיבלתי את עצמי בחזרה, התחברתי לחלקים המדהימים שבי, ועל כך מילה אחת – תודה". ד. ירושלים.

רציתי להפסיק להמר אבל התוצאות היו הרבה מעבר לכך

"הגעתי אליך לטיפול אחרי שנתפסתי גונב ממקום העבודה, כסף שהייתי צריך כדי לכסות חובות שנוצרו כתוצאה מהימורים (ווינר), רציתי בסה"כ להיות מסוגל להפסיק להמר, אבל התוצאות היו הרבה מעבר לכך. למדתי להכיר את עצמי טוב יותר, קיבלתי חזרה את המשפחה שלי. השאיפות שלי שבאותה תקופה הסתכמו בלעבור את היום בשלום השתנו והיום אני אחרי קידום בעבודה (כן, אותו מקום עבודה שנתן לי צ'אנס אחרון)". א. בני ברק.

חיים נקיים אחרי שנים של התמכרות

"לאחר שנים שלא הצלחתי להתגבר על ההתמכרות שלי, למרות שידעתי ונלחמתי נגד זה, למזלי ושמחתי הגעתי אל אבי. מה שהוא הצליח לעשות בזמן קצר מאוד, מה שהתהליך שהוא לימד אותי עשה לי ולבת זוגתי אי אפשר לתאר, צריך פשוט לחוות. אני היום מסוגל בעזרת ארגז הכלים שהוא נתן לי להתמודד מול כל בעיה שאני נתקל. למדתי שאין לי צורך במה שחשבתי תמיד שהוא הדבר הכי חשוב לי וההפך.

תודה אבי. היום אני חי חיים נקיים והרבה יותר טובים". ג. מנכ"ל חברה, ירושלים.

השכלה שרכשתי:

קורס מדריכים חברתיים – הרשות למלחמה בסמים, בית ברל

NLP  מסטר פרקטישיינר : שיטת טיפול המאפשרת להחליף אמונות שמעכבות ופוגעות בנו, בכאלה שיקדמו אותנו, לצד ייצור דרכי התנהגות חדשות וחיוביות יותר והיפרדות מדרכי התנהגות אוטומטיות שמזיקות לנו.

אנשים הם שלמים – יש להם את כל המשאבים שהם זקוקים להם

התמכרות היא למידה, למדנו בשלב מסוים שכדי לפתור את הבעיות שלנו אנחנו זקוקים לחומרים או להתנהגויות מסוימות, שלא נוכל להמשיך את חיינו בלעדיהם.

מכיוון שמדובר בתהליך למידה, ניתן גם ללמוד מחדש דברים צורות חשיבה בריאות יותר ולגבש דרכים חדשות להתנהלות בחיים.

אני מאמין שאנשים הם שלמים – יש להם את כל המשאבים שהם זקוקים להם כדי לממש את הייעוד שלהם. אין לנו אויבים פנימיים – גם החלקים ה"שליליים" בנו נועדו לעזור ולהגן עלינו. גם לצדדים האלו בנו יש כוונות חיוביות – אך חשוב להכיר אותם ולדעת מתי הם כבר לא משרתים אותנו.

כתובות קליניקה:

רחוב ז'בוטינסקי 12 בני ברק מול מכון "מור"

רחוב יפו 49 ירושלים

רחוב הארזים 132 בית שמש

מוזמנים ליצור איתי קשר

קליניקה באזורים שונים בארץ/און ליין